Zgłoś się jako prelegent

Termin przesyłania zgłoszeń upłynął z ostatnim dniem września.

Dlaczego warto być prelegentem na WordCampie?

Kwiaty, wywiady, wizyty w zakładach pracy… 😉 Ładna ikonka na profilu na wordpress.org ;). A tak na serio: wystąpienie na WordCampie to jeden ze sposób na wniesienie własnego wkładu do projektu WordPress.

Kogo szukamy?

Miłośników WordPressa, którzy chcą się podzielić swoim entuzjazmem dla tej platformy z innymi w myśl co najmniej jednej z trzech zasad: “Connect, Inspire, Contribute”.

Jak wybierzemy prelegentów?

Każda propozycja zostanie rozpatrzona wnikliwie pod kątem merytorycznym.Będziemy preferować merytoryczne prezentacje o wysokich walorach edukacyjnych oraz takie, które zainspirują uczestników do eksplorowania możliwości WordPressa. Mile widziane są także prezentacje, które będą zachęcać uczestników konferencji do aktywnego współtworzenia projektu WordPress oraz zaangażowania w działania polskiej społeczności WordPressa.

Nie będą akceptowane prezentacje sprzedażowe skupiające się na promocji konkretnego produktu. Jeżeli chcesz pokazać swój produkt związany z WordPressem, sugerujemy przygotować prelekcję o problemie, który Twój produkt rozwiązuje oraz zaprezentować alternatywne rozwiązania (mile widziana analiza porównawcza).

W wypadku wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Licencja GPL

Pamiętaj, że wszystkie prezentowane prezentowane produkty – zarówno darmowe jak i komercyjne powinny być dostępne na licencji GPL (lub licencji zgodnej z licencją GPL).

Ścieżki tematyczne

W tym roku planujemy trzy ścieżki tematyczne – zapoznaj się z ich opisem i zaznacz w formularzu zgłoszenia do którego tracku najbardziej pasuje Twoja prezentacja.

Biznesowy

Ścieżka tematyczna przeznaczona na prezentacje przedstawiające WordPressa w kontekście rozwiązań dla biznesu, e-commerce, organizacji pracy oraz projektów na większą skalę.

Dla developerów

Back-end i front-end – jeżeli chcesz opisać swoje doświadczenia związane z wzdrożeniem ciekawych pomysłów lub po prostu chcesz podzielić się wiedzą na temat jednego z elementów składających się na WordPressa to ten track jest dla Ciebie. Uwaga: upewnij się, że prezentowany kod korzysta z dobrych praktyk sugerowanych przez programistów WordPressa.

Użytkownik/Bloger/Designer

Jest to ścieżka tematyczna przeznaczona dla osób, które korzystają z WordPressa bez zgłębiania się w szczegóły jego implementacji. Sugerujemy nie poruszać tutaj technicznych szczegółów a raczej skupić się na sposobach rozwiązywania typowych problemów trapiących mniej technicznych użytkowników WordPressa. Mile widziane są także prezentacje związane z projektowaniem wizualnym rozwiązań dla WordPressa.

Możesz zgłosić kilka propozycji prezentacji.

Formularz zgłoszenia

3 przemyślenia nt. „Zgłoś się jako prelegent

Możliwość komentowania jest wyłączona.