Sponsor WCPL 2014: GavickPro

Bardzo się cieszymy mogąc przedstawić Wam naszego Złotego sponsora, firmę GavickPro. Gavick sponsoruje polskie WordCampy już od kilku lat i jesteśmy ogromnie wdzięczni za to. A tak piszą o sobie:

Jesteśmy małym, zgranym zespołem projektującym motywy oraz rozszerzenia dla WordPressa.

Przez 7 lat obecności na rynku szablonów zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala dostarczać naszym klientom funkcjonalne, przemyślane i atrakcyjne produkty wraz z wsparciem technicznym na najwyższym poziomie.

Budujesz sklep internetowy, przygotowujesz bloga, a może chcesz zaprezentować portfolio swojej firmy? U nas na pewno znajdziesz rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ naszą wizytówką jest dopracowany projekt graficzny, robimy wszystko, aby każdy element był po prostu idealny. Dokładamy wszelkich starań by nasze motywy były nie tylko zdumiewające, ale również wykorzystywały najnowsze rozwiązania webowe.

Staramy się, aby zarządzanie motywem było wygodne i przyjemne, dlatego szereg opcji motywu pozwala na zmianę logo, kolorystyki, fonta oraz wielu innych aspektów motywu w parę chwil bez modyfikacji jego kodu.

Imponujące projekty, zaawansowane dodatki (udostępniane i dystrybuowane za darmo na Githubie – wszystkie te elementy w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawiają, że otrzymujesz usługi najwyższej jakości za naprawdę rozsądne pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi motywami oraz wtyczkami dla WordPressa.

Pamiętaj, że najnowsze informacje znajdziesz na naszych profilach: Facebook, Twitter i Google+.