Robimy WordCampa!

Skoro tu trafiliście, interesuje Was WordPress i bardzo to nas (organizatorów) cieszy.

Właśnie z powodu zainteresowania, a u niektórych wręcz uwielbienia ;), tego doskonałego systemu powstała potrzeba spotkań poświęconych WordPressowi. Jako że lokalne WordUpy nie zaspokajają wszystkich oczekiwań, co roku odbywa się duża ogólnopolska impreza pod nazwą WordCamp.
WordCampy odbywają się za każdym razem w innym mieście, żeby każdy miał kiedyś blisko, choć zazwyczaj większość twierdzi, że ma daleko :).

Ba Dum Tssss

Tegoroczny WordCamp odbędzie się 15-16 listopada w Warszawie.

Jako że to już piąta edycja tej imprezy, mamy miły jubileusz. Poprzednie ekipy organizacyjne wysoko podniosły poprzeczkę, ale obiecujemy Wam, że damy radę. Będzie równie (jeśli nie bardziej) merytorycznie i zapewne jeszcze bardziej epicko niż na poprzednich imprezach. Mamy nadzieję zapisać się w pamięci uczestników na lata, a kto wie, może zasłużymy na własny okrzyk jak Paweł Ludwiczak :).

Ponieważ nic nie dzieje się w próżni, WordCampa też otaczają przyjaciele, którzy go wspierają na różne sposoby.

W obecnym świecie najnowsze newsy i przecieki publikowane są w mediach społecznościowych, dlatego zapamiętajcie hashtag:

#wcpl

To właśnie tagiem #wcpl będą znakowane kluczowe (i nie tylko) informacje w socialmediach o WordCampie. Stały dostęp do naszych kanałów społecznościowych da wam przewagę nad innymi. Dzięki nim jako pierwsi się dowiecie o konkursach, darmowych wejściówkach i innych fajnych rzeczach.

Jeżeli chcecie mieć dostęp do najświeższych informacji z przygotowań do WordCampa, obserwujcie nas na: