Organizatorzy

Drużyna pierścienia, czyli Dream Team, czyli organizatorzy:

Wojtek Równanek

Marcin Andrzejewski

Biedny i zagubiony projektant graficzny, który musi udawać że rozumie co to Varnish, jak stosuje się hooki i gdzie znajduje się repozytorium wtyczek (za to wie co to czcionka i ligatura ;P ). A on chciał tylko spłacić dług wdzięczności wobec WordPressa za to że ma z czego żyć ;).

#wszyscyjestesmygrafikami

Maciej Pilarski

Jenny Dawid

W ciągu dnia spełnia się jako Technical Guru w ekipie WPMLa, będąc łącznikiem między supportem a developmentem. Nocami opanowuje świat, głównie przy pomocy Steama i Unity 3D. Kocha pociągi, Formułę 1, marzy o trenowaniu Capoeiry w Brazylii i skoku ze Sky Tower w Auckland. Ponoć blogerka.

Kasia Świderska

Kasia „ja wszystko wiem” Świderska. Wrocławska Geek Girl Carrot. Feministka. Kocha WordPressa, Codex oraz całą społeczność. Dla niej najlepsze wakacje to udział w zagranicznym WordCampie. A wolny czas najlepiej spędza organizując WordUpy i WordCampy (w Polsce i w Europie). Poza wdrażaniem motywów dla WordPressa pisze bloga(a nawet dwa), gotuje, fotografuje i skrobie wiersze do szuflady.

Arek Stęplowski

Z wykształcenia bibliotekarz, z zawodu Oficer od plotek (ABI), z zamiłowania bloger.
Zawodowo zarządza informacją na każdej płaszczyźnie, zarówno logicznej (IA) jak i fizycznej (IT). Nie straszne mu pojęcia „homofoniczny homonim w korpusie języka”, potrafi używać generatora znaków vi.
Pastafarianin co pali faję, pije rum i czasem uda mu się coś wymyśleć [sic!].

Marcin Pietrzak

Developer w OnTheGoSystems. Odpowiada za rozwój i utrzymanie wtyczki Types oraz innych z grupy Toolset. Entuzjasta i ewangelista filtrów i akcji, których wykopywaniem zajmuje się na swoim blogu.

Stały uczestnik i prelegent na Polskich WordCampach, jak do tej pory zachował średnią 1 wykład na WC, choć na pierwszym w Łodzi, tylko słuchał.

Maciej Grabowy

Nieustannie coś tłumaczy z polskiego na angielski i odwrotnie, a także poprawia tłumaczenia innych, wydając przy tym mądre odgłosy. Trochę naziol gramatyczny (ale tylko wtedy, gdy mu wygodnie). Uważa, że ten cały WordPress to w sumie fajna rzecz. Lubi gry komputerowe i pieczonego łososia.

Aleksandra Łączek

Tomasz Dziuda

Lead Developer w GavickPro. Odpowiada za planowanie i rozwój rozwiązań opartych na WordPressie. Ceni ten CMS za skalowalność i elastykę z której często korzysta by implementować nowe, ciekawe rozwiązania. Lubi zgłębiać tajniki WordPressa oraz odkrywać jego często pomijane funkcjonalności i możliwości. Prowadzi bloga dla WordPressowych developerów.

Krzysiek Dróżdż

Marcin Wolak

Programista WordPress w ABB. Freelancer z własnego wyboru. Hired Gun do wynajęcia. Organizator WordUp Kraków.